خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا
ابزار پلی یورتان - گچبری ابدی

ابزار پلی یورتان - گچبری ابدی

هزاران سال است که در معماری بناهای خاص و معروف از گچبری استفاده می شود. بخش زیادی از این ساختمان ها اکنون وجود دارند اما گچبری های آن ها تخریب شده و دیگر نقش و زیبایی اولیه خود را ندارند. اکنون با معرفی ابزار پیش ساخته پلی یورتان محصولی را معرفی خواهیم کرد که در صورت نگهداری صحیح، صدها سال با حفظ کیفیت اولیه خود زیبایی بنای شما را حفظ می کند.

گچبری ابدی با ابزار پیش ساخته پلی یورتانهزاران سال است که در معماری بناهای خاص و معروف از گچبری استفاده می شود. بخش زیادی از این ساختمان ها اکنون وجود دارند اما گچبری های آن ها تخریب شده و دیگر نقش و زیبایی اولیه خود را ندارند. اکنون با معرفی ابزار پیش ساخته پلی یورتان محصولی را معرفی خواهیم کرد که در صورت نگهداری صحیح، صدها سال با حفظ کیفیت اولیه خود زیبایی بنای شما را حفظ می کند.ابزار پلی یورتان

با استفاده از ابزار پیش ساخته پلی یورتان میتوان به طرح های گوناگونی دست پیدا کرد چرا که تنوع بسیار بالای ابزار پیش ساخته پلی یورتان امکان پیاده سازی تمامی سبک های معماری را به سازندگان و طراحان می دهد.

ابزار پش ساخته پلی یورتان مانند چوب و فوم به سرعت تخریب نمی شوند و در هنگام پیاده سازی درزی ایجاد نمیکند. همچنین ابزار پیش ساخته پلی یورتان با تغییر حرارت و دما و شرایط محیطی تغییر حالت و اندازه نمیدهد و از همین رو مناسب برای استفاده در شرایط محیطی گوناگون می باشد. این ابزار در مقایسه با چوب که در اثر رطوبت هوا دچار انبساط می شود، بسیار مناسب و کاربردی برای محیط های مرطوب می باشد.

ابزار پیش ساخته پلی یورتان با مقاومت بالایی که در مقابل حرارت دارند، دوام و ایمنی ساختمان را نیز بهبود می بخشد. نهایتا ابزار پیش ساخته پلی یورتان با طول عمر بالای خود در بهبود ظاهر و کیفیت فضای مورد نظر شما نقش مهمی را ایفا می کند.علت برتری ابزار پیش ساخته پلی یورتان

ابزار پیش ساخته پلی یورتان در مقایسه با انواع دیگر ابزارها از نظر طراحی بسیار متمایز هستند. به صورتی که برای هر ابعاد و اندازه ای مناسب می باشند. از دیگر مزایای استفاده از ابزار پیش ساخته پلی یورتان ایجاد سد صوتی در دیوار ها و همچنین تبدیل فضای شما به محیطی گرم و مجلل است.

ابزار پیش ساخته پلی یورتان با وزن بسیار کمی که دارند، امکان نصب در همه سطوح را به سازنده داده و همچنین نیازی به زیر سازی های رایج و بنایی ندارد. همچنین به علت پیش ساخته بودن این ابزارها و سرعت نصب بالا، در زمان صرفه جویی شده و سرعت اجرای پروژه را بهبود می بخشد.

 

ما نیز در این مسیر گام به گام با شما همراه خواهیم بود.

برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید. آرکا