خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا
ابزار پیش ساخته نما

ابزار پیش ساخته نما

ابزار پیش ساخته نما بهترین جایگزین برای نمای سنگی و نمای سیمانی می باشد. این ابزارها با استفاده از فوم فشرده با دانسیته بالا تولید شده و روکش 4 میلی متری آنها، مقاومت این ابزارها را در برابر گرما، سرما و رطوبت افزایش می دهد. در این مقاله به برخی مزیت های ابزار پیش ساخته پلی یورتان نسبت به سایر نماها می پردازیم.

ابزار پیش ساخته نماابزار پیش ساخته نما بهترین جایگزین برای نمای سنگی و نمای سیمانی می باشد. ابزار پیش ساخته نما با استفاده از فوم فشرده با دانسیته بالا تولید شده و روکش 4 میلی متری این ابزار ها، مقاومت آنها را در برابر گرما، سرما و رطوبت افزایش می دهد.  

ابزار پیش ساخته نما

بهترین جایگزین برای نمای رومی سنگی :

ابزار پیش ساخته نما نسبت به ابزار سنگی نمای ساختمان تا 70 درصد ارزان تر بوده و همین امر باعث شده تا هزینه تمام شده نما سازی را تا حد زیادی کاهش دهد.

از دیگر مزایای ابزار پیش ساخته نما، نصب آسان و هزینه نصب پایین آنها می باشد. ابزار پیش ساخته نما بر خلاف سنگ، نیازی به شاسی کشی، جوشکاری، رابیتس بندی و یا اسکوپ ندارد و به راحتی با استفاده از میخ یا چسب ثابت می شود.

وزن بسیار پایی ابزار پیش ساخته نما که به 20 درصد وزن سنگ نیز می رسد، از دیگر مزایای این ابزارها می باشد.وزن بسیار کم ابزارپیش ساخته نما باعث امنیت بیشتر ساختمان در زمان زلزله نیز می باشد زیرا یکی از عوامل مهم ساختمانی در مقابله با زلزله وزن ساختمان است. میزان آسیب پذیری ساختمان در هنگام زلزله با وزن آن، رابطه مستقیم دارند.

سرعت اجرای ابزار  پیش ساخته نما 6 برابر سریع تر از سنگ است و همچنین ابزار پیش ساخته نما به علت طول زیاد ابزارها، و همچنین سهولت در انتقال ابزارها به ارتفاعات، زمان اجرای نمای ساختمان را بسیار کم نموده است.

از دیگر ویژگی های مثبت ابزار پیش ساخته نما، قابلیت اجرای آنها در تمامی اقلیم ها می باشد. مقاومت ابزار پیش ساخته نما در مقابل حرارت، برودت و رطوبت امکان استفاده از این ابزار را در تمامی اقلیم ها میسر کرده است.

این مجموعه، با کلکسیونی از ابزارهای فوق سبک نمای ساختمان، شما را تا رسیدن به "نمای دلخواهتان" همراهی میکند.

جهت دریافت مشاوره با استفاده از شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.