خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا
ابزار پیش ساخته پلی یورتان

ابزار پیش ساخته پلی یورتان

ابزار پیش ساخته پلی یورتان نوعی از ابزار پیش ساخته است که امرزه جایگزین بسیار مناسبی برای گچبری سنتی می باشد. ابزار پیش ساخته پلی یورتان برای سبک های معماری کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن استفاده می شود. این نوع ابزار پیش ساخته ، ابزار ساده و کاربردی است که با تکنولوژی پلیمری با استحکام بالا تولید می شوند و قابل استفاده در فضای داخلی ساختمان و هم نمای بیرونی می باشد. ابزار پیش ساخته پلی یورتان (پلی اورتان)، با توجه به تنوع بالایی که دارا می باشد، می تواند تمامی نیازهای گچبری ساختمان را رفع کند. آرکا دکور با دراختیار داشتن تنوع بسیار بالا از ابزار پیش ساخته پلی یورتان، بزرگترین و برترین مجموعه در این زمینه بوده است که از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهد بود. برترین کیفیت را با مناسبترین قیمت، با مجرب ترین تیم های اجرایی، همه و همه در آرکادکور. فقط با ما تماس بگیرید تا بصورت رایگان، کامل ترین مشاوره را با کارشناسان فنی ما داشته باشید.

ابزار پیش ساخته پلی یورتان نوعی از ابزار پیش ساخته است که امرزه جایگزین بسیار مناسبی برای گچبری سنتی می باشد.  ابزار پیش ساخته پلی یورتان برای سبک های معماری کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن استفاده می شود. این نوع ابزار پیش ساخته ، ابزار ساده و کاربردی است که با تکنولوژی پلیمری با استحکام بالا تولید می شوند و قابل استفاده در فضای داخلی ساختمان و هم نمای بیرونی می باشد. ابزار پیش ساخته پلی یورتان (پلی اورتان)، با توجه به تنوع بالایی که دارا می باشد، می تواند تمامی نیازهای گچبری ساختمان را رفع کند. آرکا دکور با دراختیار داشتن تنوع بسیار بالا از ابزار پیش ساخته پلی یورتان، بزرگترین و برترین مجموعه در این زمینه بوده است که از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهد بود.

برترین کیفیت را با مناسبترین قیمت، با مجرب ترین تیم های اجرایی، همه و همه در آرکادکور. فقط با ما تماس بگیرید تا بصورت رایگان، کامل ترین مشاوره را با کارشناسان فنی ما داشته باشید.

مواد تشکیل دهنده ابزار پیش ساخته پلی یورتان:

ابزار پیش ساخته پلی یورتان از دانه های پلی یورتان ترموپلاستیک منبسط شده (ETPU) با فرآیند کف کردن دی اکسید کربن بسیار سریع و قالب گیری فشرده برای تولید ورق های فوم تهیه می شود. طی مطالعه و بررسی تاثیرگذاری ساختاری سلولی بر روی خواص این ورقه ها، متوجه این مورد شدیم که فشار کف منجر به ایجاد سلول های بیشتر و کوچکتر می شود. در مقابل افزایش دما حین کف کردن دی اکسید کربن در فشار ثابت ویسکوزیته را کاهش می‌دهد و منجر به سلول‌های کمتر و اندازه سلول بزرگ‌تر می‌شود. این سطوح تحت تاثیر انبساط و در نتیجه افزایش انعطاف پذیری ابزار پیش ساخته پلی یورتان ، افزایش استحکام آن می شود.

نحوه تولید ابزار پیش ساخته پلی یورتان:

قالب های پلیمری غالبا برای قالب گیری ابزارهای سبک وزن استفاده می شوند. در فرآیند قالب گیری، عوامل فیزیکی و شیمیایی که باعث افزایش حجم مواد موجود در قالب (کف کردن) مواد می شود، به مذاب های پلیمری افزوده می شوند. در ادامه مواد مذاب با فشار بالا به داخل قالب هدایت شده و بعد از آن سرد می شوند. به این نوع از فرآیند، فرآیند قالب گیری تزریقی اطلاق می شود. در این فرآیند کنترل شرایط خنک شدن مواد بسیار حائز اهمیت می باشد.

اگر در تولید از مواد که با انبساط بیشتر می باشند، استفاده شود، ماده نهایی، مشابه با ابزار پلی استایرن خواهد بود. ابزار پیش ساخته پلی یورتان و پلی استایرن  تولید شده، دارای عایق عالی، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر ضربه و جذب انرژی هستند.

پلی یورتان ها بدلیل خواص مکانیکی که دارند، دارای هدایت حرارتی کم هستند . امروزه از موارد پلی یورتان منبسط شده ، برای تهیه مواد نرم و انعطاف پذیر استفاده می شود. این مواد دارای انعطاف پذیر عالی با سختی بالا، ارتجاعی برگشتی، خواص مکانیکی عالی و جذب ضربه دینامیک هستند.

در تولید ابزار پیش ساخته پلی یورتان، از فرآیند قالب گیری استفاده می شود. در آن از دانه های منبسط شده که در دمای بالا به داخل قالب تزریق می شود، استفاده شده است. در نتیجه، مواد به هم می چسبند و ماده نهایی یعنی ابزار پیش ساخته پلی یورتان تلید می شود. در این فرآیند عوامل مهم، دمای بخار، فشار و زمان بسیار حائز اهمیت می باشد.