خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا
انواع ابزار پلی یورتان 1

انواع ابزار پلی یورتان 1

توضیح کوتاهی از انواع ابزار پیش ساخته پلی یورتان نظیر ابزار گلویی جهت ایجاد طرح در حد فاصل دیوار و سقف، ابزار نور مخفی جهت ایجاد حاشیه نور پردازی شده سقفی و دیواری و ابزار تخت و ابزار قاب سازی برای ایجاد انواع سبک های معماری جهت ایجاد حواشی طرح دار سقفی، کمربندهای دیواری و قاب بندی های متنوع و نیز هزاره سازی ها و تونیک سازی ها.


انواع ابزار پلی یورتان


ابزارهای پلی یورتان گوناگونی جهت استفاده در فضاهای مختلف تعبیه شده اند.

که ما در این مقاله 3 محصول اول ابزار پلی یورتان را به همراه کاربرد آن معرفی خواهیم کرد.


انواع محصولات تولید شده آذران کامپوزیت :

1 . ابزار گلویی آذران کامپوزیت

2. ابزار نور مخفی آذران کامپوزیت

3. ابزار تخت و ابزار قاب سازی آذران کامپوزیت

4 . ستون های تخت آذران کامپوزیت

5 . ستون های گرد آذران کامپوزیت

6 . قرنیز های آذران کامپوزیت

7 . قطعات تزئینی آذران کامپوزیت

8 . ابزار مخصوص نما آذران کامپوزیت

9 . گل سقفی و زیر لوستری آذران کامپوزیت

 

 

1 . ابزار گلویی آذران کامپوزیت

این دسته ابزار پیش ساخته پلی یورتان با تنوعی زیاد در شکل ظاهری و ابعاد، بهترین و کاربردی ترین محصول برای استفاده جهت قرنیز سقفی و ایجاد طرح در حد فاصل دیوار و سقف و نبش کناف سقفی می باشد.

با توجه به وزن کم ابزار پیش ساخته پلی یورتان آذران کامپوزیت، و همچنین طول بالای شاخه ها و مقاوت بالای ابزار پیش ساخته پلیورتان جهت حمل و نصب سریع و آسان، یکی از پر مصرف ترین محصولات آذران کامپوزیت برای طراحان و مجریان ساختمانی می باشد. همچنین در برخی کد های این محصول آذران کامپوزیت، ساختار کد به گونه ای می باشد که قابلیت اجرای نور مخفی بدون نیاز به زیرسازی های رایج وجود دارد.

ابزار گلویی پلی یورتان با توجه به قابلیت نصب سریع و رنگ پذیری و پتینه کاری بدون محدودیت، بهترین جایگزین برای ایجاد حاشیه مناسب و دلنشین در فضای لوکس با کاربری های گوناگون می باشد.

 

2. ابزار نور مخفی آذران کامپوزیت

این دسته از محصولات ابزار پیش ساخته پلی یورتان، جهت ایجاد حاشیه نور پردازی شده سقفی و دیواری توسط شرکت آذران کامپوزیت طراحی و تولید شده است که بدون نیاز به اجرای کناف و با احجام زیر سازی قابلیت اجرای سریع  با کمترین تغییرات مورد نیاز را فراهم می نماید.ازمزایای ابزار نور مخفی تولید شده شرکت آذران کامپوزیت ، میتوان به استفاده از این ابزار پیش ساخته پلی یورتان در فضاهای مرطوب اشاره کرد. ابزار نور مخفی آذران کامپوزیت غالبا جهت طراحی فضاهای  مینیمال استفاده می شود.

 

 

3. ابزار تخت آذران کامپوزیت و ابزار قاب سازی آذران کامپوزیت

ابزارهای تخت و قابسازی آذران کامپوزیت ، بدون شک یکی از محبوب ترین و پر مصرف ترین ابزار پیش ساخته پلی یورتان می باشد و با تنوع بالای شرکت آذران کامپوزیت در تولید کدهای این محصول ، انواع سبک های معماری جهت ایجاد حواشی طرح دار سقفی، کمربندهای دیواری و قاب بندی های متنوع و نیز هزاره سازی ها و تونیک سازی ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

علت استفاده اکثر طراحان و مجریان از ابزار تخت پلی یورتان، مقاومت بالای ابزارهای تخت آذران کامپوزیت در برابر آسیب های ناشی از برخورد و ضربه ها می باشد که به راحتی می توانند گچبری ها را تخریب کنند. همچنین تنوع بالای ابزار پیش ساخته پلی یورتان دامنه طراحی طراحان را بی نهایت ساخته است.

سرعت بسیار بالا، اجرای ابزار پیش ساخته پلی یورتان آذران کامپوزیت را در پروژه های بزرگ بی رغیب کرده است و با توجه به نوع اجرا و میزان آلودگی حین اجرا، ابزار پیش ساخته پلی یورتان محصولی بی نظیر جهت بازسازی های جزئی دکوراسیون داخلی می باشد.

ابزار قاب سازی پلی یورتان با توجه به ابعاد مختلف برای هر فضایی قابل اجرا است و با توجه به تنوع طراح ها دست طراحان را در پیاده سازی طرح های مختلف باز گذاشته است.

انتخاب محصولی مناسب برای فضاهای کرو یکی از معضلات دائمی طراحان بوده است. با توجه به قابلیت های گوناگون ابزار پیش ساخته پلی یورتان آذران کامپوزیت مانند قابلیت خم پذیری، این ابزار گزینه بسیار مناسبی برای فضاهای کرو و خمدار می باشد. انتخاب محصولی مناسب برای فضاهای کرو یکی از معضلات دائمی طراحان بوده است.


مجموعه آرکا به پشتوانه سالها اعتماد شما به عنوان رابط اصلی مشتریان و کارخانه آذران کامپوزیت ،   و با هدف ارتقا کیفیت تولید و اجرای ابزار پبش ساخته پلی یورتان با فراهم نمودن و استفاده از مشاورین با تجربه در این زمینه امید آن دارد تا در طول اجرای پیچیده ترین طرح ها و پیاده سازی دقیق ترین آنها هم شانه شما باشد.