خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا
انواع ابزار پلی یورتان 2

انواع ابزار پلی یورتان 2

توضیح کوتاهی از انواع ابزار پیش ساخته پلی یورتان نظیر ستون های پیش ساخته داخلی و خارجی ، قرنیزهای پیش ساخته با قابلیت رنگ پذیری بالا ، قطعاعت دکوراتیو ، گل سقفی، گلویی های متنوع و رنگ پذیر در ابعاد مختلف ، ابزارهای قاب سازی و ابزار های نمای خارجی پلی یورتان شامل پنل های دیواری و ابزار های طولی برای اجرای بی نقص نمای مورد نظر شما.


انواع ابزار پلی یورتان


ابزارهای پلی یورتان گوناگونی جهت استفاده در فضاهای مختلف تعبیه شده اند.

که ما در این مقاله 5 محصول نهایی ابزار پلی یورتان را به همراه کاربرد آن معرفی خواهیم کرد.


انواع محصولات تولید شده آذران کامپوزیت :

1 . ابزار گلویی آذران کامپوزیت

2. ابزار نور مخفی آذران کامپوزیت

3. ابزار تخت و ابزار قاب سازی آذران کامپوزیت

4 . ستون های تخت آذران کامپوزیت

5 . ستون های گرد آذران کامپوزیت

6 . قرنیز های آذران کامپوزیت

7 . قطعات تزئینی آذران کامپوزیت

8 . ابزار مخصوص نما آذران کامپوزیت

9 . گل سقفی و زیر لوستری آذران کامپوزیت

 

  

4 . ستون گرد و تخت آذران کامپوزیت

استفاده از سر ستون کلاسیک پیش ساخته پلی یورتان و ستون های کلاسیک پیش ساخته پلی یورتان  در فضای داخلی و خارجی یک ساختمان، یکی از ارکان جدایی ناپذیر بسیاری از طراحان بوده است و ستون پیش ساخته پلی یورتان با ایجاد بعد و طرح بر روی ستون به سادگی این دغدغه قدیمی را حل نموده است.

با توجه به قابل دسترس بودن و نیز امکان برخورد ضربه و آسیب در بلند مدت استفاده از ستون های گچی گزینه مناسبی نمی باشد. همین امر اکثر مجریان را وادار به استفاده از سنگ می نماید. ولی با توجه به ساختار سنگ و محدودیت های ایجاد طرح دلخواه بر روی آنها و همچنین عدم قابلیت رنگ پذیری، محدودیت های بسیاری را جهت استفاده از این ستون ها برای فضای داخلی ایجاد می نماید.

تولید ستون پیش ساخته پلی یورتان و سر ستون پیش ساخته پلی یورتان آذران کامپوزیت به سادگی توانسته است تمامی این معایب را پوشش داده و با سبک های مختلف پای ثابت المان های داخلی پروژه ها ی لوکس ساختمانی می باشد.

سرعت اجرای فوق العاده، وزن کم و قابلیت حمل آسان ، اجرای بی نقص ، قابلیت تغییر در ارتفاع و مقاومت در برابر ضربه از ستون پیش ساخته پلی یورتان محصولی محصولی بی رغیب و محبوب ساخته است.

 

5 . قرنیزهای آذران کامپوزیت

قرنیز ، ابزار دائمی و جدانشدنی هر نوع سبک معماری در ساختمان

ما تلاش کرده ایم تا در کنار تولید محصولات مختلف ، از ابزار پیش ساخته پلی یورتان جهت تکمیل سبد کالایی  و نوع کاربری قرنیز ، محصولی با تراکم بالا به همراه قابلیت خم پذیری برای فضاهای کرو با قابلیت زنگ پذیری طراحی و تولید کنیم.

قرنیز پلی یورتان تولید شرکت آذران کامپوزیت در ارتفاع های 10 سانتی متر و 15 سانتی متر با قابلیت داکت پذیری و نورپردازی طراحی و تولید شده اند.

یکی از دغدغه های طراحان ، اجبار جهت استفاده از قرنیزهای روکشدار و خود رنگ می باشد که لزوم استفاده از رنگ های دائمی ، عدم یکنواختی با رنگ دیوار و یا کف ساختمان را به همراه دارد.

ابزار پیش ساخته پلی یورتان آذران کامپوزیت با قابلیت رنگ پذیری بالا این معضل را به کل رفع کرده و امکان رنگ ابزار پیش ساخته پلی یورتان را مطابق میل شما به همراه دارد.

 

6. قطعات دکوراتیو آذران کامپوزیت

قطعات پیش ساخته دکوراتیو آذران کامپوزیت که شامل کربل های پیش ساخته ، قاب تونیک و المان های مختلف می باشند و به عنوان المان های تکمیل کننده در طراحی مورد استفاده قرار می گیرند و تمامی خصوصیات ابزار پیش ساخته پلی یورتان را دارا است.

 

7 . گل سقفی آذران کامپوزیت (زیر لوستری آذران کامپوزیت)

گل سقفی پیش ساخته پلی یورتان به واسطه وزن کم و رنگ پذیری بالای خود قابلیت اجرا بر روی هر نوع سقف دائمی و کاذب را دارند و با توجه به تولید گل سقف پیش ساخته پلی یورتان در ابعاد مختلف ، نیاز به وجود دکور خاص در محل تلاقی لوستر و سقف را پوشش داده و متناسب با ابعاد سقف ها، امکان انتخاب ابعاد و طرح مورد نظر را فراهم می نماید.

 

8. ابزار مخصوص نمای ساختمان آذران کامپوزیت

ابزار پیش ساخته پلی یورتان مخصوص نمای آذران کامپوزیت، به ابزار های فوق سبکی گفته می شود که با طرح ها و تراکم مخصوص ومواد افزودنی مناسب شرایط اجرا بر روی سطوح صاف نما را فراهم می نماید.

ابزار پیش ساخته پلی یورتان آذران کامپوزیت که شامل پنل های دیواری و ابزارهای طولی می باشند، متناسب با طراحی مورد نظر به راحتی و توسط چسب مخصوص قابل اجرا است. بدیهی است اجرای بی نقص زیر سازی مناسب و صاف بایستی از قبل پیش بینی شود و پس از اجرای این ابزارها استفاده از رنگ مناسب شرط نهایی یک کار بی نقص خواهد بود.

 

مجموعه آرکا به پشتوانه سالها اعتماد شما به عنوان رابط اصلی مشتریان و کارخانه آذران کامپوزیت ،   و با هدف ارتقا کیفیت تولید و اجرای ابزار پبش ساخته پلی یورتان با فراهم نمودن و استفاده از مشاورین با تجربه در این زمینه امید آن دارد تا در طول اجرای پیچیده ترین طرح ها و پیاده سازی دقیق ترین آنها هم شانه شما باشد.