خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا
انواع ابزار پیش ساخته پلی یورتان

انواع ابزار پیش ساخته پلی یورتان

امروزه با توجه به اینکه همه چیز رو به سادگی و سرعت در اجرا و کیفیت بالا در کمترین زمان می رود، معماری و ارکان مورد استفاده ار آن نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. امروزه یکی از ارکان بسیار مهم در دکوراسیون داخلی، استفاده از ابزارهای پیش ساخته می باشد که با بالاترین کیفیت و کمترین زمان در پروژه ها با هر نوع سبک معماری قابل استفاده می شود. آرکا دکور با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی، فروش و اجرای ابزارهای پیش ساخته داخلی و نمای ساختمان ، قدم بسیار مهمی را در این صنعت برداشته است. یکی از موارد با اهمیت در آرکا دکور، اینست که تمامی محصولات ابزار پیش ساخته در آن تولید داخل می باشد که با نمونه های خارجی آن، مغایرتی نداشته و حتی در برخی موارد و محصولات، در صحنه ی رقابت ، از محصولات مشابه خارجی پیشی گرفته است.

انواع ابزار پیش ساخته پلی یورتان:

امروزه با توجه به اینکه همه چیز رو به سادگی و سرعت در اجرا و کیفیت بالا در کمترین زمان می رود، معماری و ارکان مورد استفاده ار آن نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. امروزه  یکی از ارکان بسیار مهم در دکوراسیون داخلی، استفاده از ابزارهای پیش ساخته می باشد که با بالاترین کیفیت و کمترین زمان در پروژه ها با هر نوع سبک معماری قابل استفاده می شود.

آرکا دکور با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی، فروش و اجرای ابزارهای پیش ساخته داخلی و نمای ساختمان ، قدم بسیار مهمی را در این صنعت برداشته است. یکی از موارد با اهمیت در آرکا دکور، اینست که تمامی محصولات ابزار پیش ساخته در آن تولید داخل می باشد که با نمونه های خارجی آن، مغایرتی نداشته و حتی در برخی موارد و محصولات، در صحنه ی رقابت ، از محصولات مشابه خارجی نیز پیشی گرفته است.

انواع ابزار پیش ساخته پلی یورتان:

1. حاشیه سقف (گلویی): ابزار پیش ساخته گلویی پلی یورتان در طرح ها و ابعاد مختلف ، در محل بین دیوار و سقف نصب می شود.

در مجموعه آرکا دکور ، شما به گستره ی بسیار بالایی از ابزار پیش ساخته گلویی پلی یورتان دسترسی دارید.

- برخی از این نوع ابزار پیش ساخته در طراحی های مدرن استفاده می شود. برای این نوع طراحی، از گلویی ها با گل و نقش نگار کم و یا بدون نقش و نگار استفاده می شد. این گلویی های مدرن با گام ها و ابعاد متنوعی تولید و اجرا می شوند.

- برخی از ابزارهای گلوی پلی یورتان در طراحی های نئو کلاسیک استفاده می شود. برای این نوع طراحی از گلویی های ساده که در بالا اشاره شد استفاده می شود. همچنین در این نوع از سبک معماری از ابزارهای به اصطلاح دندون موشی نیز استفاده می شود.

- یکی از انواع پرکاربرد ابزار گلویی پیش ساخته پلی یورتان، می توان به گلویی هایی که در سبک کلاسیک استفاده می شود، اشاره کرد. مجموعه آرکادکور با در دست داشتن بیش از ده ها کد از این نوع ابزار پیش ساخته، شما را در هر نوع از سبک طراحی بی نیاز خواهد کرد. مانند ابزار گلویی تخم مرغی، ابزار گلویی پلی یورتان گلدار، ابزار گلویی پلی یورتان طرح عثمانی و بسیاری دیگر از انواع ابزار گلویی پلی یورتان پیش ساخته.