خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا
جدیدترین مدل های قابسازی دیواری مدرن (قابسازی دیواری)

جدیدترین مدل های قابسازی دیواری مدرن (قابسازی دیواری)

با توجه به تغییرات در سلیقه و نوع طراحی دکوراسیون در قابسازی دیواری و شیوه طراحی و معماری و دسترسی آسان به تنوع بسیار گسترده ی انواع طرح ها و مدل ها، دستیابی به مدل مدنظر در کنار چالش تنوع ، این تغییرات در دکوراسیون را جذاب تر و هبجان انگیزتر کرده باشد. حال در این مقاله بر آنیم تا به صورت حدودی و مختصر و با توجه به دریافت سفارشات و همکاری با طراحان و معماران برجسته، شما را تا حدی با مدل های جدید و بروز طراحی دکوراسیون داخلی آشنا کنیم. لازم بذکر است تمامی نظرات و تصاویر بر مبنای استفاده از ابزار پیش ساخته پلی یورتان و برداشت شخصی نگارنده است.

جدیدترین مدل های قابسازی دیواری مدرن (قابسازی دیواری)

با توجه به تغییرات در سلیقه و نوع طراحی دکوراسیون در قابسازی دیواری و شیوه طراحی و معماری و دسترسی آسان به تنوع بسیار گسترده ی انواع طرح ها و مدل ها، دستیابی به مدل مدنظر در کنار چالش تنوع ، این تغییرات در دکوراسیون را جذاب تر و هبجان انگیزتر کرده باشد.

آرکا دکور با بیش از 15 سال تجربه در زمینه طراحی، فروش و اجرای ابزار پیش ساخته، شما را در اجرای بی عیب و نقص، در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت همراهی خواهد کرد.

حال در این مقاله بر آنیم تا به صورت حدودی و مختصر و با توجه به دریافت سفارشات و همکاری با طراحان و معماران برجسته، شما را تا حدی با مدل های جدید و بروز طراحی دکوراسیون داخلی آشنا کنیم. لازم بذکر است تمامی نظرات و تصاویر بر مبنای استفاده از ابزار پیش ساخته پلی یورتان و برداشت شخصی نگارنده است.

آشنایی با قابسازی دیوار و قابسازی مدرن دیوار:

یکی از انواع قابسازی دیوارها که بسیار بروز و مدرن می باشند ، قابسازی دیوار با استفاده از ابزار پیش ساخته مدرن و یا فلت می باشد. این ابزارها که به ابزارهای کیت کات و یا فلت شناخته می شوند، معمولا ابزارهایی با عرض 2، 3 و 4 سانتی متری هستند و بدون هیچ گام و طرحی از جنس ابزار پیش ساخته پلی یورتان و یا ابزارپیش ساخته پلی استایرن تولید می شوند که با توجه به نوع طراحی و یا افقی و عمودی بودنشان و یا با طراحی لوو و یا حتی بدون قاعده خاصی نصب می شوند.

ابزار پیش ساخته قابسازی دیوار مدرن در کجا بیشتر استفاده می شود؟

قابسازی دیواری مدرن عمودی:


اجرای طرح قابسازی دیوار بصورت کیت کات یا لوور عمودی یکی از جذاب ترین

و بروز ترین نوع طرح ها در قابسازی دیوار می باشد.


که بیشتر هم برای قسمت tv wall (پشت میز تلویزیون) و ورودی بکار می رود.قابسازی دیواری مدرن بوسیله ابزارهای کیت کات:


طراحی دیوار مدرن بوسیله ابزارهای کیت کات یکی دیر از انواع قابسازی دیوار با استفاده از این نوع ابزار پیش ساخته می باشد که امروزه بسیار مورد اقبال و توجه طراحان گردیده است.

در عکس زیر یکی از انواع قابسازی با استفاده از این نوع ابزار پیش ساخته را مشاهده می کنیم که بصورت بسیار زیبا و پیجیده طراحی شده و نمایی بسیار مدرن را به فضای اتاق خواب بخشیده است.قابسازی مدرن در سقف:

یکی از انواع طراحی با استفاده از ابزارهای کیت کات، دکور در سقف می باشد که در عین سادگی، توانایی آن را دارد که تغییری بسیار چشمگیر و چشم نواز را در عادات همیشگی ما ایجاد کند.
ابزار پیش ساخته کیت کات در ساخت کانتر و رسپشن:

شاید باور کردنی نباشد که بتوان از ابزار قابسازی مدرن کیت کات در ساخت میز  استفاده کرد. ولی امروزه بسیاری از طراحان در طراحی های

از این ابزار پیش ساخته در ساخت میز استفاده می کنند. در زیر می توانید استفاده ی این ابزار در میز را مشاهده نمایید.
قابلیت رنگ پذیری ابزار قابسازی دیوار:

با توجه به ساختارشکنی در استفاده از این نوع ابزار پیش ساخته، تمایل بیشتری به کارگیری رنگ ها با تنوع  و جذابیت بالا در این نوع از طراحی ها پدیدار شده است.

قابل ذکر است ابزار پیش ساخته قابسازی مدرن، از قابلیت رنگ پذیری بسیار بالایی برخوردار بوده و با هر نوع رنگی قابل رنگ آمیزی می باشد

چرا ابزار قابسازی دیواری مدرن؟

ابزارهای پیش ساخته مدرن، با توجه به تنوع در ابعاد و قابلیت رنگ پذیری و همچنین با توجه به اینکه انعطاف زیادی در طراحی برای معماران ایجاد می کنند، در کل دنیا، بعنوان یکی از ابزارهای مورد علاقه طراحان قرار گرفته است.

مزایای ابزار پیش ساخته مدرن کیت کات، نسبت به پنل های سه بعدی گچی:

  • ابزار پیش ساخته کیت کات بسیار ساده تز از ابزارهای پنل سه بعدی نصب می شوند.
  • ابزار پیش ساخته کیت کات در برابر رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارند
  • مقاوم در برابر ضربه و درنتیجه شکستگی های احتمالی
  • عدم وجود درز در این نوع ابزارها
  • ابعاد متنوع : این ابزارها متناسب با طرح در ضخامت های 8، 12 و 16 میلی متری تولید می شوند.

  • قابلیت رنگ پذیری بالای این نوع ابزارها: جهت بهره برداری از بالاترین کیفیت در رنگ آمیزی پیشنهاد می شوند از رنگ های روغنی و اکریلیک استفاده شود.

نحوه نصب ابزار قابسازی دیواری مدرن کیت کات:

نصب ابزار پیش ساخته مدرن توسط چسب های پلی یورتان و میخ کوب انجام می شود .

پرمصرف ترین ابزار پیش ساخته مدرن کیت کات، ابزار با عرض 30 میلی متر و در ضخامت 12 میلی متر می باشد.