خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا
ستون پیش ساخته

ستون پیش ساخته

یکی از محصولات پر استفاده در مجموعه آرکادکور، ستون های تخت پیش ساخته پلی یورتان در ابعاد و طرح های متنوع می باشد که امروزه نیز در طراحی ها بسیار پرمصرف هستند. ستون پیش ساخته معمولا از سه قسمت، شامل سرستون، بدنه ستون و پایه ستون در ابعاد محتلف تولید می شوند که با توجه به ارتفاع مدنظر ، قابل تنظیم و اجرا شدن می باشند. جهت نامگذاری ستون های تخت، عموما و طبق عرف بر مبنای عرض بدنه ستون ها ، نامگذاری صورت می پذیرد. بعنوان مثال ستون های عرضه شده در مجموعه آرکادکور ، شامل ستون هایی با عرض بدنه ستون 24 سانتی متر ، 20 سانتی متر ، 15 سانتی متر و 10 سانتی متری می باشند که عموما تا ارتفاع 290 سانت نیز قابل استفاده می باشند. سرستون های پیش ساخته پلی یورتان متناسب با عرض بدنه ستون و شکل ظاهری ، ابعاد مختلفی را دارا می باشند. جهت مشاهده و دستیابی به اطلاعات دقیق تر از محصولات مربوط به ستون پیش ساخته، می توانید به کاتالوگ محصولات آرکا دکور مراجعه نمایید.

ستون پیش ساخته

یکی از محصولات پر استفاده در مجموعه آرکادکور ، ستون های تخت پیش ساخته پلی یورتان در ابعاد و طرح های متنوع می باشد که امروزه نیز در طراحی ها بسیار پرمصرف هستند.

ستون پیش ساخته معمولا از سه قسمت، شامل سرستون، بدنه ستون و پایه ستون در ابعاد محتلف تولید می شوند که با توجه به ارتفاع مدنظر ، قابل تنظیم و اجرا شدن می باشند.

جهت نامگذاری ستون های تخت، عموما و طبق عرف بر مبنای عرض بدنه ستون ها ، نامگذاری صورت می پذیرد.

بعنوان مثال ستون های عرضه شده در مجموعه آرکادکور ، شامل ستون هایی با عرض بدنه ستون 24 سانتی متر ، 20 سانتی متر ، 15 سانتی متر و 10 سانتی متری می باشند که عموما تا ارتفاع 290 سانت نیز قابل استفاده می باشند.