خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا
قابسازی دیوار با استفاده از ابزار پیش ساخته پلی یورتان و یا گچ بری پیش ساخته

قابسازی دیوار با استفاده از ابزار پیش ساخته پلی یورتان و یا گچ بری پیش ساخته

قابسازی دیوار انواع مختلفی دارد و ما در مجموعه آرکا دکور ، کلکسیونی از متنوع ترین ابزار پیش ساخته پلی یورتان و یا همان گچبری پیش ساخته را جهت کار در قابسازی دیوار گرد هم آورده ایم. ابزارهای پیش ساخته قابسازی بسته به سبک معماری فضای داخلی و نوع و سلیقه طراح می تواند شامل گستره ی بسیار متنوعی باشد. بطور کلی سبک های مختلف قابسازی دیوار شامل سبک مدرن، کلاسیک و نئو کلاسیک می باشد که در این مقاله به تفکیک به آنها می پردازیم تا شما بتوانید با توجه به سبک خود ، بهترین قابسازی دیوار را داشته باشید.قابسازی دیوار با استفاده از ابزار پیش ساخته پلی یورتان و یا گچ بری پیش ساخته

قابسازی دیوار انواع مختلفی دارد و ما در مجموعه آرکا دکور ، کلکسیونی از متنوع ترین ابزار پیش ساخته پلی یورتان  و یا همان گچبری پیش ساخته را جهت کار در قابسازی دیوار گرد هم آورده ایم. ابزارهای پیش ساخته قابسازی بسته به سبک معماری فضای داخلی و نوع و سلیقه طراح می تواند شامل گستره ی بسیار متنوعی باشد.
بطور کلی سبک های مختلف قابسازی دیوار شامل سبک مدرن، کلاسیک و نئو کلاسیک می باشد که در این مقاله به تفکیک به آنها می پردازیم تا شما بتوانید با توجه به سبک خود ، بهترین قابسازی دیوار را داشته باشید.انواع ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان در قابسازی دیوار:

1. ابزار تخت پیش ساخته پلی یورتان جهت کار در قابسازی دیوار:

این ابزار ها شامل انواع فیتیله ها و ابزارهای بردر و یا به اصطلاح کمربندی دیوار می باشند.

ابزارهای تخت در انواع مختلف با سایزبندی های متنوع ،  متقارن و یا نامتقارن تولید می شوند و در واقع ساختار اصلی تمامی سبک های قابسازی دیوار می باشند.