خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا
قرنیز پلی یورتان و قرنیز پلی استایرن

قرنیز پلی یورتان و قرنیز پلی استایرن

در این مقاله بر آن شده ایم تا در ارتباط با یکی از رایج ترین و شاید مهم ترین ابزار اجرایی دکوراسیون داخلی، یعنی قرنیز پلی یورتان و قرنیز پلی استایرن (قرنیز لوکس) با شما صحبت کنیم و پاسخ تعدادی از سوالات رایج در این زمینه را به شما بدهیم. از جمله سوالات بشرح زیر: چه نوع قرنیزی بخرم؟ جنس قرنیز رنگ قرنیز به چه صورت باشد؟ قرنیز چند سانت بخرم؟ ارتفاع قرنیز چقدر باشد نصب قرنیز به چه صورت می باشد؟ ما تمامی سوالات شما را پاسخ داده ایم. کافیست نگاه کوتاهی به این مقاله داشته باشید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید

قرنیز پلی یورتان و قرنیز پلی استایرن (قرنیز لوکس)

در  این مقاله بر آن شده ایم تا در ارتباط با یکی از رایج ترین و شاید مهم ترین ابزار اجرایی دکوراسیون داخلی، یعنی قرنیز پلی یورتان و قرنیز پلی استایرن (قرنیز لوکس) با شما صحبت کنیم و پاسخ تعدادی از سوالات رایج در این زمینه را به شما بدهیم. از جمله سوالات بشرح زیر:

چه نوع قرنیزی بخرم؟

رنگ قرنیز به چه صورت باشد؟

قرنیز چند سانت بخرم؟

نصب قرنیز به چه صورت می باشد؟

جهت پاسخ دهی به این سوالات متداول، لازم است تا در ابتدا مقدمه ای را با هم مرور کنیم.

چرا باید در فضای داخلی از قرنیز استفاده کرد؟

قرنیز بعنوان مهمترین محصول پس از اجرای کف بنا، با کاربردهای مختلفی اجرا می شود که از متداول ترین دلایل استفاده از قرنیز ها می توان به مواردی همچون آرایش کف و دیوار، محافظت دیوار از برخورد جارو و طی و تا حدودی عایق کردن دیوار گچی در مواقع شست و شو و حتی کشیدن طی و فیکس کردن لمینت ها نام برد.انواع قرنیز:

معمولا قرنیزها از جنس چوب، قرنیز ام دی اف، قرنیز پی وی سی، قرنیز سنگی، قرنیز پلی استایرن، قرنیز پلی یورتان و به تازگی قرنیز فومی چسب دار می باشند که در بازار موجود هستند که متناسب با کیفیت مدنظر و کارایی مورد استفاده ، دست شما برای انتخاب قرنیز باز گذاشته شده است.خرید قرنیز (چه نوع قرنیزی برای خرید مناسب است)

عوامل بسیاری در خرید قرنیز موثر می باشند که در زیر به بررسی آنها پرداخته ایم:

1. جنس قرنیز:

پاسخ به این سوال با توجه به اینکه فضایی که درصدد بهره برداری و نصب قرنیز در آن می باشیم، می تواند متغیر باشد. آیا بدنبال نصب قرنیز در محیط مسکونی هستیم؟ و یا تجاری؟حتی موقعیت جغرافیایی نیز می تواند در این تصمیم گیری بسیار موثر واقع شود. ولی با توجه به نقاط ضعف قرنیز ها، انتخاب قرنیز چوب و یا ام دی اف، برای فضاها و موقعیت های جغرافیایی با رطوبت بالا و یا حتی دیوارهایی که با سرویس، حمام و یا استخر مجاورت دارند پیشنهاد نمی شود.

درصورتیکه فضای مورد بهره برداری، بصورت مداوم شست و شو می شود و در آنجا جارو کشی زیاد می باشد، بهتر است از قرنیز یا روکش مقاوم تر بهره برد.

2. قیمت قرنیز: