خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا
مزایای گچبری پیش ساخته1

مزایای گچبری پیش ساخته1

ابزار پیش ساخته پلی یورتان از بدو ورود به ایران تا کنون فراز و نشیب های بسیار را طی کرده و دچار تحول شگرفی شده است و سبک های گوناگونی را در کارنامه خود جای داده است. امروزه با پیشرفتی که در زمینه تولید ابزار پیش ساخته پلی یورتان حاصل شده، دست طراحان و سازندگان را در دستیابی به طرحی که در ذهن آنهاست باز گذاشته است.

ابزار پیش ساخته پلی یورتانابزار پیش ساخته پلی یورتان از بدو ورود به ایران تا کنون فراز و نشیب های بسیار را طی کرده و دچار تحول شگرفی شده است و سبک های گوناگونی را در کارنامه خود جای داده است. سبک غربی اروپایی ، سبک شرقی ، سبک ایرانی و سبک اسلامی از این دسته می باشند. امروزه با پیشرفتی که در زمینه تولید ابزار پیش ساخته پلی یورتان حاصل شده، دست طراحان و سازندگان را در دستیابی به طرحی که در ذهن آنهاست باز گذاشته است. اما چیزی که جای تاسف دارد این است که تصور عموم مردم از ابزار پیش ساخته پلی یورتان همان ابزارهایی است که در ابتدای تکثیر این صنعت وارد کشور شد و این تصور بسی از انصاف به دور است.

 

مزایای ابزار پیش ساخته پلی یورتان

با استفاده از ابزار پیش ساخته پلی یورتان دیگر نیازی به رابیتس کاری، میلگرد کشی و جوشکاری نمی باشد و با کمترین هزینه اجرای ابزار پیش ساخته پلی یورتان قابل اجرا می باشد.

از دیگر ویژگی های ابزار پیش ساخته پلی یورتان، وزن بسیار سبک این ابزار، مقاومت در برابر رطوبت ، حمل و نقل آسان ، قابلیت ترمیم پذیری ، عدم ترک خوردگی یا تغییر رنگ به مرور زمان ، قابلیت عبور تجهیزات ساختمانی مانند کابل ، لوله و سیم ، نصب سریع و آسان در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون جابجایی در وسایل و قابلیت نور پردازی و رنگ پذیری فوق العاده سریع پلاستیک و الرلیک است.

در ادامه به توضیح سایز مزایای ابزار پیش ساخته پلی یورتان خواهیم پرداخت.

 

دقت و ظرافت طرح های ابزار پیش ساخته پلی یورتان

در صورتی که یک واحد مسکونی در حال استفاده باشد و یا یک مجتمع مسکونی تمیز نیاز به گچبری داشته باشد ، نمی توان به راحتی کچ بری را در آن فضا انجام داد چرا که محیط را گثیف کرده و همچنین اعتراضات همسایگان را در پی خواهد داشت.

همچنین برای کارهایی مثل نقاشی منزل درد سری مطابق با اسباب کشی خواهیم داشت در حالی که برای اجرای ابزار پیش ساخته پلی یورتان هیچ یک از موانع بالا وجود نخواهد داشت. همچنین برای اجرای یک دکور گچبری بر روی سقف ، گچبر تنها به چسبندگی گچ کفایت می کند ولی برای اجرای ابزار پیش ساخته پلی یورتان از چسب های مخصوص پلی یورتان و یا میخ و پیچ استفاده می شود که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است. همچنین برای پیاده سازی یک گچبری بر روی سقف با استفاده از یک اسکلت فلزی و وقت زیاد، نتیجه نهایی حاصل می شود که مستلزم وقت و هزینه بالایی می باشد در حالی که ابزار پیش ساخته پلی یورتان استحکام لازم و شکل و طرح مورد نظر را از ابتدا دارا است و در قیمت و زمان صرفه جویی چشمگیری می کند. از دیگر مزایای ابزار پیش ساخته پلی یورتان می توان به دقت و ظرافت در طرح های آن اشاره کرد که تولید دست هنرمندان خوش ذوق ایرانی می باشد. همچنین ابزار پیش ساخته پلی یورتان در سطوح صاف و تخت عملکرد بهتری دارند.شما با استفاده از این گروه ابزارها می توانید فضای مورد نظر خود را طراحی کرده و طرح کلاسیک و یا طرح مدرن مطابق با میل خود را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت داشته باشید.

ما نیز در این مسیر گام به گام با شما همراه خواهیم بود.

برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید. آرکا