خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا
مزایای گچبری پیش ساخته2

مزایای گچبری پیش ساخته2

ابزار پیش ساخته پلی یورتان از بدو ورود به ایران تا کنون فراز و نشیب های بسیار را طی کرده و دچار تحول شگرفی شده است و سبک های گوناگونی را در کارنامه خود جای داده است. امروزه با پیشرفتی که در زمینه تولید ابزار پیش ساخته پلی یورتان حاصل شده، دست طراحان و سازندگان را در دستیابی به طرحی که در ذهن آنهاست باز گذاشته است.

 

ابزار پیش ساخته پلی یورتانابزار پیش ساخته پلی یورتان از بدو ورود به ایران تا کنون فراز و نشیب های بسیار را طی کرده و دچار تحول شگرفی شده است و سبک های گوناگونی را در کارنامه خود جای داده است. سبک غربی اروپایی ، سبک شرقی ، سبک ایرانی و سبک اسلامی از این دسته می باشند. امروزه با پیشرفتی که در زمینه تولید ابزار پیش ساخته پلی یورتان حاصل شده، دست طراحان و سازندگان را در دستیابی به طرحی که در ذهن آنهاست باز گذاشته است. اما چیزی که جای تاسف دارد این است که تصور عموم مردم از ابزار پیش ساخته پلی یورتان همان ابزارهایی است که در ابتدای تکثیر این صنعت وارد کشور شد و این تصور بسی از انصاف به دور است.

 

مزایای ابزار پیش ساخته پلی یورتانزیبایی ، سبکی ، سرعت بالای اجرای
ابزار پیش ساخته پلی یورتان

ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان محصولات هستند که جایگزین مناسبی برای گچبری های سنتی می باشند. از آنجا که در این دوره ، بیشتر ساختمان ها توسط انبوه سازان تولید می شوند، سرعت اجرا یکی از مهم ترین فاکتور ها می باشد.استفاده از ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان علاوه بر وزن بسیار کم و زیبایی ، از سرعت اجرای بالایی برخوردار هستند.

ابزار پیش ساخته پلی یورتان شامل ابزارهای تخت پیش ساخته پلی یورتان و گلویی های پلی یورتان، بسیار ظریف و زیبا هستند و به صورت متراژی بر اساس طرح محاسبه می شوند. طول هر شاخه ابزار پیش ساخته پلی یورتان 1 متر و 40 سانتی متر می باشد.

 

100 درصد ضد آب و 100 درصد ضد حریق

آرکا، نمایندگی شرکت آذران کامپوزیت در تهران، اولین تولید کننده ابزار پیش ساخته پلی یورتان در ایران است. ابزارپیش ساخته تولید شده توسط شرکت آذران کامپوزیت 100 درصد بدون خرابی بوده و نیازی به رابیتس کاری ندارد و همچنین  درصد ضد آب و  درصد ضد حریق هستند و با نصب آسان (به عنوان مثال یک سالن متری در  روز) و خشک بودن (امکان رنگ آمیزی بلافاصله پس از نصب) و تنوع بالا، هیچ تفاوتی با ابزار دستی ندارند.

 

طراحی با استفاده از ابزار پیش ساخته پلی یورتان مطابق با سلیقه مشتری

نظر و سلیقه مشتری در کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از تنوع زیاد ابزار پیش ساخته پلی یورتان در طرح و ابعاد و جابجایی حتی پس از نصب ابزار پیش ساخته پلی یورتان

 

ابزار پیش ساخته پلی یورتان جایگزین مناسبی برای گچ بری های سنتی  و مدرن

ابزار پیش ساخته پلی یورتان جایگزین مناسبی برای گچبری های سنتی و مدرن با کیفیت عالی هستند.

ابزار پیش ساخته پلی یورتان با وزن بسیار کم و مقاومت بسیار بالا توانسته است تا بازار ساخت و ساز را در دست بگیرد. برخی ویژگی های ابزار پیش ساخته پلی یورتان وزن بسیار کم این محصول ، مقاومت بسیار بالا ، کیفیت بسیار عالی ، سرعت بالا در نصب ، تنوع بالا در طرح ، اجرای نور مخفی بدون نیاز به رابیتس کاری و بدون هزینه های اضافی ، مقاوم در برابر رطوبت ، گرما و سرما ، بازسازی و تغییر دکوراسیون بدون نیاز به تخریب ، رنگ پذیری فوق العاده جهت ایجاد هارمونی با دکوراسیون ، دوام و عدم ایجاد تابیدگی و دوام بالای این محصول می باشد.شما با استفاده از این گروه ابزارها می توانید فضای مورد نظر خود را طراحی کرده و طرح کلاسیک و یا طرح مدرن مطابق با میل خود را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت داشته باشید.

ما نیز در این مسیر گام به گام با شما همراه خواهیم بود.

برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید. آرکا