خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا
کاربرد ابزار پلی یورتان در  ساختمان

کاربرد ابزار پلی یورتان در ساختمان

ابزار پیش ساخته پلی یورتان که امروزه آوازه آنها بسیار به گوش می رسد، سرعت کار را بهبود بخشیده و بسیار مورد توجه طراحان و سازندگان قرار گرفته است. این ابزارها با وزن کمی که دارند، بر روی تمامی سطوح نصب شده و با قیمت مناسبی که دارند بهترین گزینه برای بازسازی های بدون تخریب به شمار می روند.

پلی یورتان ماده ای است پلیمری، که در حالت های مایع و جامد قابل استفاده است. این ماده امروزه در صنعت ساختمان بسیار کاربرد دارد که در ادامه به آن میپردازیم :


ابزار پیش ساخته پلی یورتان


کاربرد ابزار پیش ساخته پلی یورتان در ساختمان، در گچ بری پیش ساخته و یا ابزار دکوراتیو می باشد. ابزار پیش ساخته پلی یورتان نوعی گچبری پیش ساخته می باشد که بر روی کلیه سطوح از جمله گچ، سیمان، سنگ، کاشی، سقف کاذب و ... قابلیت نصب دارد.

همچنین در هنگام بازسازی منزل بدون تخریب، می توان به راحتی با استفاده از ابزار پلی یورتان با حفظ شرایط داخلی بنا، عملیات بازسازی را به درستی انجام داد. کاربردهای گوناگون ابزار پیش ساخته پلی یورتان شامل گل سقفی، گلویی، قطعات دکوراتیو و ... می باشد و همچنین ابزارهای پلی یورتان با ضریب حرارتی بسیار پایین خود در عایق کاری ساختمان نیز تاثیرات مطلوبی دارد.

مزایای ابزار پلی یورتانزیبایی و سبکی ابزار پلی یورتان از مزایای این محصول می باشد. از دیگر مزایای ابزار پیش ساخته پلی یورتان سرعت اجرا، تنوع در طرح،  قابلیت اجرا بر روی انواع سطوح، وزن پایین و قیمت مناسب در اجرای نور مخفی، حمل و نقل آسان، قابلیت ترمیم و رنگ پذیری بالا و نصب آسان و سریع با استفاده از میخ و چسب می باشد.گچ بری پیش ساخته پلی یورتان و مزایای آنگچ بری های پیش ساخته پلی یورتان و یا در واقع ابزار همان پیش ساخته پلی یورتان که امروزه آوازه آنها بسیار به گوش می رسد، سرعت کار را بهبود بخشیده و بسیار مورد توجه طراحان و سازندگان قرار گرفته است.

ابزار پلی یورتان به نوعی از گچ بری آماده گفته می شود که دارای روکش پی وی سی بوده و جنس آن از فوم فشرده شده می باشد. ابزار پیش ساخته پلی یورتان با وزن کمی که دارند، بر روی تمامی سطوح نصب شده و با قیمت مناسبی که دارند بهترین گزینه برای بازسازی های بدون تخریب به شمار می روند.

برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید. آرکا

 برای ارتباط با ما و مشاوره رایگان با این شماره تماس حاصل فرمایید : 09129562893 --- 44382900