خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا
8 راه حل در حوزه دکوراسیون داخلی جهت تبدیل فضای خانه به فضای بیرون از خانه با استفاده از ابزار پیش ساخته!

8 راه حل در حوزه دکوراسیون داخلی جهت تبدیل فضای خانه به فضای بیرون از خانه با استفاده از ابزار پیش ساخته!

در این دوران همه گیری ویروس کرونا و قرنطینه های طولانی مدت، عوارض های جانبی واکسیناسیون، ماسک و وحشتی که در اطراف حس می شود، شاید شما نیز نیاز به تغییر فضای پیرامون و در نتیجه روحی خودتان هستید. در این دوران قرنطینه، بسیاری از ما از محیط کار دور شده ایم و به اصطلاح دور کار هستیم و بیشتر زمان خود را در خانه می گذرانیم. پس وقت آن فرا رسیده تا محیط خانه خود را تغییر دهیم. خبر خوب اینکه شما تنها نیستید. یک نفس عمیق بکشید و این مراحل ساده را دنبال کنید تا خانه خود را به پناهگاه مشکلات بیرون تبدیل کنید. ما در آرکا دکور با چند روش ساده و با استفاده از ابزارهای پیش ساخته این مهم را برای شما میسر کرده ایم.

آرکا دکور با بیش از 15 سال سابقه در فروش و اجرای ابزارهای پیش ساخته داخلی، ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان و گچبری پیش ساخته در کنار شماست تا در این دوران سخت با ساده ترین راه حل ها شما را همراهی کند. در این دوران همه گیری ویروس کرونا و قرنطینه های طولانی مدت، عوارض های جانبی واکسیناسیون، ماسک و وحشتی که در اطراف حس می شود، شاید شما نیز نیاز به تغییر فضای پیرامون و در نتیجه روحی خودتان هستید. در این دوران قرنطینه، بسیاری از ما از محیط کار دور شده ایم و به اصطلاح دور کار هستیم و بیشتر زمان خود را در خانه می گذرانیم. پس وقت آن فرا رسیده تا محیط خانه خود را تغییر دهیم. خبر خوب اینکه شما تنها نیستید. یک نفس عمیق بکشید و این مراحل ساده را دنبال کنید تا خانه خود را به پناهگاه مشکلات بیرون تبدیل کنید.
همانطور که در این عکس می بینید، یک کف پوش با رنگ خنثی، شلوغ نبودن فضا، استفاده از گیاهان سبز در فضا، مبلمان های راحتی ، تمامی این ها می توانند محیطی آرام را برای شما ایجاد کند. 


1.  نور خود را با استفاده از هالوژن های پیش ساخته و بدون فریم نرم کنید


هیچ چیز به اندازه نورپردازی حال و هوای یک اتاق را تحت تاثیر قرار نمی دهد. نور مستقیم در فضای خانه دارای اثر تحریک کننده است در حالی که نور غیر مستقیم اثر آرامش بخشی دارد. درخصوص رنگ نور نیز، نور سفید باعث ایجاد استرس می شود و درمقابل نور زرد باعث ایجاد گرمی در فضا شده و حس آرامش به شما می دهد.

مجموعه آرکادکور به تازگی به کلکسیون خود مجموعه ای در قالب سبک های روشنایی را اضافه کرده است. این مجموعه شامل هالوژن های گچی است که بصورت پیش ساخته می باشند و علاوه بر زیبایی و لوکسی ای که به فضای شما می دهند قابلیت این را دارند که نور مستقیم را به نوری نرم و پر از حس آرامش تبدیل کنند. هالوژن های گچی ما، برخلاف هالوژن های موجود در بازار، بدون قاب و یا به اصطلاح framless هستند و این باعث می شود که با مقاطع کناری خود هم سطح بنظر آیند و مانند زائده ای در مقاطع شما نمایش داده نشود بلکه کاملا جزئی از سطوح بنظر آید. برای دیدن نمونه های بیشتر این ابزارها اینجا کلیک کنید.

پس برای گام اول، نور های فضای خود را با روش های ذکر شده به نور نرم تبدیل کنید.