خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا

ابزار تخت پلی یورتان CF905

آذران کامپوزیت

ابزار پیش ساخته پلی یورتان


ابزارهای تخت و قابسازی آذران کامپوزیت ، بدون شک یکی از محبوب ترین و پر مصرف ترین ابزار پیش ساخته پلی یورتان می باشد و با تنوع بالای شرکت آذران کامپوزیت در تولید کدهای این محصول ، انواع سبک های معماری جهت ایجاد حواشی طرح دار سقفی، کمربندهای دیواری و قاب بندی های متنوع و نیز هزاره سازی ها و تونیک سازی ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

علت استفاده اکثر طراحان و مجریان از ابزار تخت پیش ساخته پلی یورتان، مقاومت بالای ابزارهای تخت آذران کامپوزیت در برابر آسیب های ناشی از برخورد و ضربه ها می باشد که به راحتی می توانند گچبری ها را تخریب کنند. همچنین تنوع بالای ابزار پیش ساخته پلی یورتان دامنه طراحی طراحان را بی نهایت ساخته است.

سرعت بسیار بالا، اجرای ابزار پیش ساخته پلی یورتان آذران کامپوزیت را در پروژه های بزرگ بی رغیب کرده است و با توجه به نوع اجرا و میزان آلودگی حین اجرا، ابزار پیش ساخته پلی یورتان محصولی بی نظیر جهت بازسازی های جزئی دکوراسیون داخلی می باشد.

ابزار قاب سازی پلی یورتان با توجه به ابعاد مختلف برای هر فضایی قابل اجرا است و با توجه به تنوع طراح ها دست طراحان را در پیاده سازی طرح های مختلف باز گذاشته است.

انتخاب محصولی مناسب برای فضاهای کرو یکی از معضلات دائمی طراحان بوده است. با توجه به قابلیت های گوناگون ابزار پیش ساخته پلی یورتان آذران کامپوزیت مانند قابلیت خم پذیری، این ابزار گزینه بسیار مناسبی برای فضاهای کرو و خمدار می باشد. انتخاب محصولی مناسب برای فضاهای کرو یکی از معضلات دائمی طراحان بوده است.