خانه درباره ما تماس با ما
Arca
مقالات پروژه ها
محصولات آرکا

ستون پیش ساخته پلی یورتانCU108


ابزار پیش ساخته پلی یورتان

آذران کامپوزیت


استفاده از سر ستون کلاسیک پیش ساخته پلی یورتان و ستون های کلاسیک پیش ساخته پلی یورتان  در فضای داخلی و خارجی یک ساختمان، یکی از ارکان جدایی ناپذیر بسیاری از طراحان بوده است و ستون پیش ساخته پلی یورتان با ایجاد بعد و طرح بر روی ستون به سادگی این دغدغه قدیمی را حل نموده است.

با توجه به قابل دسترس بودن و نیز امکان برخورد ضربه و آسیب در بلند مدت استفاده از ستون های گچی گزینه مناسبی نمی باشد. همین امر اکثر مجریان را وادار به استفاده از سنگ می نماید. ولی با توجه به ساختار سنگ و محدودیت های ایجاد طرح دلخواه بر روی آنها و همچنین عدم قابلیت رنگ پذیری، محدودیت های بسیاری را جهت استفاده از این ستون ها برای فضای داخلی ایجاد می نماید.

تولید ستون پیش ساخته پلی یورتان و سر ستون پیش ساخته پلی یورتان آذران کامپوزیت به سادگی توانسته است تمامی این معایب را پوشش داده و با سبک های مختلف پای ثابت المان های داخلی پروژه ها ی لوکس ساختمانی می باشد.

سرعت اجرای فوق العاده، وزن کم و قابلیت حمل آسان ، اجرای بی نقص ، قابلیت تغییر در ارتفاع و مقاومت در برابر ضربه از ستون پیش ساخته پلی یورتان محصولی محصولی بی رغیب و محبوب ساخته است.